Perşembe , 18 Nisan 2019
Yeni Makaleler:
Anasayfa » Galeri

Galeri

Galeri

mp3 indirme programları

ytd-video-downloader

mp3 indirme programları müzik nasıl indirilir müzik indirme mp3 indir youtube müzik mp3 Merhabalar bu makalemde YTD Video Downloader programının kullanımını kısaca anlatmaya çalışacağım; Öncelikle YTD Video Downloader programını indirerek bilgisayarınıza kuruyorsunuz Kurulum bittiğinde size programı çalıştırmak isteyip istemediğinizi soruyor eğer herhangi bir ayar değiştirmezseniz otomatik olarak program çalışacaktır ve karşınıza aşağıdaki gibi bir ekran görüntüsü geliyor. Bu arada unutmadan ... Devamını Oku »

Mahsun Kırmızıgül Vezir Parmağı fragmanı

mahsun-kirmizigul-vezir-parmagi-film-fragmani

Mahsun Kırmızıgül Vezir Parmağı fragmanı Mahsun Kırmızıgül Vezir Parmağı film fragmanı Mahsun Kırmızıgül’ün ‘Vezir Parmağı’ Filminin Fragmanı Yayınlandı Mahsun Kırmızıgül Vezir Parmağı Film Fragmanı Vezir Parmağı Filmi 25 Ocak’ta vizyona girecek olan Vezir Parmağı Filmi Osmanlı İmparatorluğu döneminde geçiyor, filmin çekimleri beş farklı bölge gerçekleşerek beş farklı kültüre ve coğrafyaya ait hamalların savaşa giriş öyküsünü bizlere keyifle anlatacak. Mahsun Kırmızıgül, ... Devamını Oku »

Haftanın Dinletisi Selçuk Balcı Lodos Üstune Lodos

img-selcukbalcicelikbakislihq-332

Haftanın Dinletisi Selçuk Balcı Lodos Üstune Lodos Selçuk Balcı Lodos Üstune Lodos Selçuk Balcı Karadeniz Müzikleri Selçuk Balcı Karadeniz Konserleri Youtube Nerde Gidenlerimiz? (Lodos) Söz – Müzik AYLA ÇELİK Düzenleme ÖZGÜR ABBAK Duruşuyla, Adamlığıyla, Sempatik Tavırlarıyla Başta Karadeniz Olmak Üzere Tüm Türkiye’nin Sevgisini Kazanan Adam = Selçuk Balcı * Lodos üstüne lodosda fırtınanın öncesi * Suspus olmuş martılarda bu neyin ... Devamını Oku »