Perşembe , 18 Nisan 2019
Yeni Makaleler:
Anasayfa » Sistem

Sistem

Sistem Genel

Dhcp Server Mac Engelleme

ucretsiz-nac-cozumu

Dhcp Server Mac Engelleme Dhcp Server Mac Block Ücretsiz Nac Çözümü Basit Nac Çözümü Nac   Merhabalar bu makalemde sizlere Windows 2008 R2 Server üzerine kurulu dhcp server ile mac adress kontrolünü nasıl sağlayacağınızı kısaca anlatmaya çalışacağım öncelikle şunu belirtmek isterim networkunuz çok büyük ve farklı vlan yapılarınız varsa dhcp server kurduğunuz anda mac kontrolünü devreye almayın yoksa tek tek 3.000-5.000 ... Devamını Oku »

birim tanınan bir dosya sistemi içermiyor

birimtanınan-bir-dosya- sistemiiçermiyor

birim tanınan bir dosya sistemi içermiyor Usb disk açılmıyor biçimlendirmeniz gerekli Usb disk hatası disk hatası   Merhabalar Usb Disk veya Sabit Diskinize erişmek istediğinizde alttaki ekran görüntüsündeki gibi bir hata alıyorsanız, yapmanız gerekenleri kısaca anlatmaya çalışacağım bu yöntem çok işime yaradı ve çok faydasını gördüm tabi arızanın durumuna göre değişiyor benim yaşadığım problemler genellikle dosya yapısı ve indexleme hataları ... Devamını Oku »

bu uygulama guvenliginiz icin engellendi

bu-uygulama-guvenliginiz-icin-engellendi-1

bu uygulama guvenliginiz icin engellendi bu uygulama guvenliginiz icin engellendi windows 10 bu uygulama güvenliğiniz için windows 10 Merhabalar özellikle windows 10 yüklü bilgisayarlarda karşımıza çıkan bir güvenlik problemini nasıl aşacağımız anlatmaya çalışacağım. Bilgisayarımıza bir program kurmak istediğimizde karşımıza aşağıdaki gibi bir uyarı penceresi geliyor “bu uygulama guvenliginiz icin engellendi” bu uyarıyı aldığınızda neler yapmamız gerektiğini anlatıyorum. Yukarıdaki uyarıyı aldığınızda ... Devamını Oku »

Outlook Şifre Koyma

outlook-2013-sifre-koyma-6

Outlook Şifre Koyma Microsoft Outlook Microsoft Outlook Microsoft Outlook Şifre Koyma Microsoft Outlook 2013 Şifre Koyma Merhabalar Microsoft Outlook 2013 Programına şifre koymayı anlatmaya çalışacağım, outlook programımızı açarak işleme başlıyoruz. Dosya Sekmesine tıklayarak, “hesap ayarları” butonuna basıyoruz ve açılan penceredende yine “hesap ayarlarını” seçiyoruz ve karşımıza aşağıdaki gibi 2 ekran geliyor. Açılan Pencereden de sırası ile 1.Adım “Veri Dosyası” sekmelesine ... Devamını Oku »

Windows 2012 Server ping problemi

windows-2012-server

Windows 2012 Server ping problemi Windows 2012 server ping enable Windows 2012 server ping atamıyorum Windows 2012 Remote Desktop Problemi Windows 2012 Rdp Windows 2012 Uzak Masaüstü Problemi Merhabalar, Windows 2012 Server işletim sistemini kurdunuz herşey yoluında ancak ping atamıyorsanız . lütfen makaleyi okumaya devam edin. 1- Yukarıdaki ekran görüntüsünde gördüğünüz gibi server tarafında herşey yolundayken gönderdiğiniz ping paketlere cevap alamıyorsunuz. ... Devamını Oku »

Remote Desktop Bağlantı Hatası

uzak-bilgisayar-bilgisayarınızın-desteklemedigi-ag-kimligi-dogrulaması

Remote Desktop Bağlantı Hatası Uzak Masaüstü Bağlantı Hatası RDP Connection Error Windows 2012 R2 Standart Uzak Masaüstü Uzak bilgisayar, bilgisayarınızın desteklemediği ağ düzeyi kimlik doğrulaması gerektiriyor. Yardım için, sistem yöneticinize veya teknik desteğe başvurun.   Sorunsuz biçimde uzun süredir uzak masaüstü bağlantınızı kullanıyordunuz ancak bir gün aşağıdaki hatayı almaya başladınız. Çözümü için anlatacağım yöntem bende işe yaradı umarım sizin probleminize ... Devamını Oku »

Microsoft Excel çalışmayı durdurdu

excel

Merhabalar office 2013 ile karşımıza çok sık çıkan ve can sıkıcı bir hata dan bahsetmek istiyorum, yoğun bir iş temposunda excel veya word programını açıyorsunuz tam çalışmaya başlayacaksınız ve …….. Çalışmayı durdurdu hatası karşınıza geliyor. Microsoft Office Çalışmayı Durdurdu Hatası Microsoft Excel çalışmayı durdurdu Microsoft Excel Microsoft PowerPoint Microsoft Outlook Microsoft Windows Microsoft Visio Microsoft Excel – Word – PowerPoint ... Devamını Oku »

Chrome Uzak Masaüstü Bağlantısı

google-chrome-uzakmasaustu-baglantisi

Chrome Uzak Masaüstü Bağlantısı Uzak Masaüstü Bağlantısı Chrome Remote Desktop Connection   Merhaba arkadaşlar aşağıdaki linkde chrome uzakmasaüstü eklentisi ile ilgili olarak detaylı video paylaşıyorum.     Chrome Uzak Masaüstü Bağlantısı Uzak Masaüstü Bağlantısı Chrome Remote Desktop Connection Devamını Oku »

Turkish cargo mail virüsü

turkish-cargo

Turkish cargo mail virüsü Turkish cargo virüsü Turkish cargo   Merhabalar piyasaya değişik bir versiyonda çıkan ve turkish cargo adı altında maille gelen virüsden bahsetmek istiyorum. Öncelikle belirtmek isterimki bu mailde tahmin edeceğiniz gibi sahte bir kimlikle gönderiliyor alltaki resimde de kurumun resmi sitesinden alınmış bir yazıyı yayınlıyorum     Şimdi de kullanıcılara gönderilen mailin görüntüsünü paylaşıyorum       ... Devamını Oku »

Kijojo.com internet Explorer Virüsü

Kijojo.com- İnternet-Explorer- Virüsü

Kijojo.com internet Explorer Virüsü http://www.benimsayfam.com Virüsü Utm_Source=Desktop Virüsü   Merhabalar arkadaşlar son zamanlarda piyasaya çıkan ve çok can sıkıcı olan bir trojan probleminden bahsetmek istiyorum internet explorer u açtığınızda giriş sayfanız yukarıdaki örnekte olduğu gibi benimsayfam veya buna benzer bir site ekleniyor ve zaman zaman değişerek kijojo.com gibi ilave sayfalar açılıyor   Önceden internet explorer ayarlarını sıfırladığımızda veya regedit den ... Devamını Oku »